Menu

Harmony

Bazén je hotelového typu, teplota vody v bazénu je 28 stupňů celsia. Nerezový bazén s masážním chrličem a dnovými perličkami je doplněn světelnými efekty a podvodním reproduktorem.

Wellness Harmony 

Bazén je hotelového typu, teplota vody v bazénu je 28 stupňů celsia. Nerezový bazén s masážním chrličem a dnovými perličkami je doplněn světelnými efekty a podvodním reproduktorem.  Plavání je dozajista tím nejzdravějším sportem a je součástí téměř každého regeneračního cvičení pro celkové uvolnění. Velikost bazénu je  12m x 6m.

Kvalita našeho hotelového bazénu je pravidelně kontrolována, důkazem, že splňuje i ty nejnáročnější požadavky na čistotu vody je i fakt, že jsou zde pořádány pravidelně kurzy kojeneckého plavání. Rozměr bazénu 12x6metrů.

HYDROMASÁŽNÍ WHIRLPOOLY

Nerezové hydromasážní whirpooly jsou součástí bazénového komplexu a slouží k regeneraci organismu, uvolnění svalů a celého těla, prokrvení tkání a pokožky i vyplavení kyseliny mléčné, zvláště po fyzické zátěži. Je vybaven soustavami trysek k masáži jednotlivých svalových skupin.

SAUNOVÝ SVĚT                      

Wellness centrum hotelu Harmony Club uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na relaxaci a odpočinek. Luxusní design, nabídka saunových prostor různého typu a relaxační area jsou neodmyslitelnou součástí nově otevřeného Saunového světa /Sauna World/, jehož nabídka předčí Vaše očekávání.

Velká finská sauna

je vhodná pro zdravé osoby k uchování a posílení kondice, prohřátí těla, uvolnění svalů, prokrvení pokožky, čištění pórů a odstraňování stresu. Příjemnému pocitu z pobytu pomáhá atmosféra sauny.

Tropická sauna

je vhodná pro zdravé osoby k uchování a posílení kondice, prohřátí těla, uvolnění svalů, prokrvení pokožky, čištění pórů a odstraňování stresu. Příjemný pocit ze saunování umocňuje jemné citrusové aroma . Jedná se o druh finské sauny s vyšší vlhkostí vzduchu.

Eukalyptová sauna /kabina/

Je určena pro jemné, aromatizující prohřátí organismu, které blahodárně působí na horní cesty dýchací. Pohodlí v kabině je umocněno vyhřívanými sedáky.

Parní sauna /lázeň/

Parní sauna je vyznačena vysokou vlhkostí a nižší teplotou, kdy se teploměr vyšplhá maximálně na padesátku, ale díky tomu zde mohou pobývat i lidé, kterým by normální sauna neudělala po zdravotní stránce dobře.
 

Bylinková sauna /lázeň/

Dávkované bylinné aroma, tvořené směsicí blahodárně působících bylin, vyvolává příjemné pocity uvolnění a dokonalé relaxace. Teplota sauny je nižší a sauna je vybavena vyhřívanými sedadly.

KNEIPPŮV CHODNÍK

Pro Kneippovu vodoléčbu je typické střídání teplé a studené vody. Oblázky na dně vodních boxů masírují chodidla, prokrvení zlepšuje i střídavá teplota vody. Teplé koupele pomohou při onemocnění dýchacích cest, u studené koupele nastává trénink cévního řečiště, vhodný např. při chronicky studených nohách a při potivosti nohou. Střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla, využívají se při spasmu cévního systému, rovněž při počínajícím nachlazení a dalších obtížích.

OCHLAZENÍ

Neoddělitelnou součástí saunování je následné ochlazení studenou vodou. Může mít více podob -nabízíme vám tradiční ochlazení zavěšeným vědrem s ledovou vodou či klasickou ledovou sprchou. Pro ty odvážnější je k dispozici zchlazení v ochlazovacím bazénku, který je doplněn možností studeného proudu vody, vycházejícího z designové vlny nad bazénkem.

RELAXAČNÍ AREA

Relaxace je nedílnou nedílnou součástí každého zdravého saunování. Hotel Harmony Club přípravil pro své hosty nádhernou relaxační místnost s hudbou, která je součástí saunového světa a pobyt v ní, bude pro všechny hosty příjemným zakončením saunovacího procesu.

 

http://www.harmonyclub.cz/

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace